شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا در سال 1394 توسط برادران سلطانی تأسیس گردید در کمتر از سه سال  فعالیت مدیران با سابقه و متخصصان شرکت که در شرکت های سطح اول کشور مسئولیت داشتند به صورت متمرکز فعالیت های خود را به صورت جدی آغاز و در سال 1398 به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت زیرساخت های عمرانی و زیرساخت مراکز داده، با تلفیقی از تکنولوژی های نوین ساخت و ساز و با توجه نیازها فناورانه محور خود را به بازار معرفی کرد. در این راستا علاوه بر پروژه های زیرساخت ابنیه، راه، نفت و گاز و تاسیسات نسبت به ساخت ساختمان های خاص از جمله مراکز داده اقدام نمود. با عنایت به تلاش و کسب دانش در حوزه تخصصی، به عنوان یکی از برترین شرکت های فعالEPC  در حوزه های تخصصی بر پایه سیستم های نوین مدیرت پروژه و چارچوب های اصول سازمان PMI آمریکا و دریافت گواهینامه های تخصصی از موسسات بین المللی The Uptime Institute، EPI، ASHRAE، سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان نظام صنفی رایانه ای، شورای عالی انفورماتیک، سازمان برنامه ریزی و بودجه، انجمن مدریت ایران، انجمن مدیریت CMC کانادا، سازمان پدافند غیرعامل پروژه های متعددی را طراحی، تامین و پیاده سازی نموده است.

 • نوآوری:

  شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا با استراتژی استفاده حداکثری از ظرفیت دانش و تجربه بر پایه نوآوری باز(Open Innovation) اقدام به همکاری با نخبگان صنعت در حوزه های تخصصی نموده و بر پایه راهکارهای خلاقانه تفکر طراحی (Design Thinking) نسبت به یافتن مناسب ترین راهکارها برای چالش های فنی و اجرایی اقدام می کند.

 •  تنوع در خدمات:

  شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا افتخار مطالعات دارد که خدمات گسترده ای را در زمینه امور زیر ساختی شامل بخش های عمرانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، نفت و گاز و فولاد ارائه دهد. در این  راستا زنجیره تامین از امکان سنجی و تحلیل پیشرفته پروژه تا اجرای دقیق و شروع به بهره برداری در دایره فعالیت های شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا میگنجد.

 •  تعهد به پایداری و نقطه بهینه:

  شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا تلاش کرده است در تعریف استراتژی های کلان و عملیاتی خود، پایداری کسب و کار و پایداری محیط زیست را در دستور کار خود قرار دهد و بر این مبنا ضمن تعهد به حفظ محیط زیست و کاهش مصرف انرژی موار تجدید ناپذیر، نسبت به تضمین بقای فعالیت های کسب و کار خود اقدام نماید.

 •  تعهد به کیفیت:

  شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا با تمرکز بر راهکارهای تضمین کیفیت (Quality Assurance) همواره تلاش نموده فراتر از استانداردهای صنعت خود گام بردارد و متعهد به خفظ کیفیت نهایی باشد. تیم های متخصص پروژه های شرکت توسعه زیرساخت سرزمین رویا با بهره گیری از تکنولوژی های نوین ضمن حفظ یکپارچگی با رویکرد هزینه-منفعت، توسعه پذیری، تعمیر پذیری،  قابلیت اطمینان، دسترسی پذیری و بهره وری  انرژی نسبت به تضمین کیفیت نهایی اقدام می نماید.

 • مدیریت کارآمد و بهره ور:

  حضور افراد متخصص و مدیران با دانش و تجربه و ارزیابی بر اساس معیارهای کارآمدی (KPI) های به روز شده در طی حصول بلوغ سازمانی و عوامل خارج از سازمان، ابزاری برای ارزیابی و بهینه سازی مدیریت عملکرد این مجموعه بوده و هست تا به بهترین شکل ممکن تمام مراحل پروژه مدیریت شود.

معرفی مدیران مجموعه:

یکی از مهمترین شاخصه های شرکت توسعه زیر ساخت سرزمین رویا استفاده از مجرب ترین و دوره دیده ترین کادر پرسنلی می باشد. این شرکت به منظور به روز نگه داشتن دانش پرسنل خود به طور منظم دوره های آموزشی را جهت بالا بردن مهارت های فردی و حرفه ای کارکنان خود برگزار می نماید.

بهنام سلطانی ملایعقوب

مدیر عامل شرکت توسعه زیر ساخت سرزمین رویا

پیمان سلطانی ملایعقوب

رئیس هیئت مدیره

فرم همکاری پیمانکاران

خواهشمند است چنانچه فرصت همکاری در پروژه های آن شرکت محترم فراهم است، با ارسال اطلاعات در فرم زیر ما را مطلع فرمایید.
پيشاپيش از بذل عنايت آن شرکت محترم كمال امتنان و تشكر را دارد.

فرصت های شغلی